Organizátoři LOKO TRANS Evropského poháru žokejů dosáhli dalšího milníku. Letošní ročník dostane na nejsledovanější sportovní stanici v naší zemi ČT Sport zase o něco větší prostor, než tomu bylo v loňském roce a než se mohou pochlubit jiné dostihové akce na našem území. Smlouva je již uzavřena a všechno potvrzeno. Vysílací čas z mítinku? 170 minut! Konkrétně se bude jednat o časový interval mezi 14:10 až 17:00 v odpoledním vysílacím čase. Přinášíme Vám informace, jak bude vysílání pravděpodobně koncipováno.

Podobně jako loni vyroste v prostorách pražské Chuchle malé studio, odkud bude režie vysílání vedena a kde se představí se svými postřehy různí vzácní hosté dne. Souběžně bude v terénu, to je v paddocku, u trati a na dalších vytipovaných místech operovat dvojice nebo trojice reportérů se svými horkými rozhovory zejména s experty, žokeji, trenéry, majiteli koní a stájí. Některým velkým dostihům dne se dostane pocty vysílání v přímém přenosu! Ostatní dostihy mítinku dostanou prostor v průběžných záznamech.

Velké poděkování patří špičkovému reportérovi a komentátorovi nejen dostihových akcí v České televizi Marku Svačinovi, který bude televizním přenosem provázet. Rovněž velmi děkujeme výkonnému řediteli ČT Sport Jiřímu Ponikelskému, který má vysílací program na starosti a s vysíláním naší jedinečné sportovní akce bez výhrad souhlasil. LOKO TRANS Evropský pohár žokejů tak dostane opět větší prostor v médiích, což přináší větší propagaci pro partnery a větší povědomí veřejnosti o mítinku.