Posunujeme hranice Evropského poháru žokejů na všech frontách. Společně s Českou televizí jsme vyjednali nejdelší televizní přímý přenos mítinku rovinových dostihů nejen v celém roce 2017. Velké poděkování patří celé České televizi, zejména Marku Svačinovi jako sportovnímu komentátorovi a Jiřímu Ponikelskému jako výkonnému řediteli ČT sport.
Díky přičinění zmíněných pánů a organizátorů mítinku se mohou televizní diváci těšit na přímý přenos dlouhý 190 minut! Vysílání již tradičně obsáhne živý přenos hlavních dostihů dne a z průběžného záznamu se vrátí k ostatním dostihům akce. Program bude doplněn o řadu rozhovorů, odborných komentářů, vyhlášení vítězů a dalších zajímavostí. Nespornou výhodou natočení přenosu je online možnost shlédnout mítink ještě jednou ze záznamu na webu České televize v sekci iVysílání.
Evropský pohár žokejů 2017 se uskuteční v sobotu 2. září od 14 hodin a vysílání České televize bude probíhat v časových intervalech 14:25 – 16:30 a 18:45 – 19:50.
Připravili jsme pro vás také malý předběžný suvenýr na celou akci v podobě velkého plakátu v časopise Jezdectví. Nenechte si proto ujít srpnové číslo měsíčníku, které bude plakát obsahovat. Další informace o letošním ročníku jedinečné dostihové akce na našem území budou brzy následovat.