Dostihový portál GALLOP NEWS přišel s výsledky třetího ročníku ankety o dostihový výkon uplynulé sezóny. Přestože Evropský pohár žokejů byl silně mezinárodní akcí, odehrál se na našem území, a proto se kupily náměty čtenářů na jeho zařazení do ankety, zejména protože nabídl mimořádně napínavé finiše v cílové rovince. Portál GALLOP NEWS výkony z mítinku opravdu do ankety zařadil a výsledkem je ovládnutí českých dostihových představení uplynulé sezóny tímto jedinečným dostihovým odpolednem v pražské Chuchli.

Proč ovládnutí? První a třetí pozici nejlepších výkonů uplynulé sezóny obsadili žokejové startující právě na tomto novém mítinku, a to je na jediné odpoledne opravdu slušná bilance. V anketě zvítězil výkon Cristiana Demura, který ohromil dostihovou veřejnost svým vítězstvím s Prince Orpenem.  Třetí pozici potom obsadil velezkušený domácí borec Filip Minařík za svůj výkon s Touch of Genius. Nejen oběma účastníkům Evropského poháru žokejů, ale i ostatním umístěným v anketě, gratulujeme!

 

Pětice nejlepších výkonů uplynulé sezóny 2015 podle ankety portálu GALLOP NEWS

 

1. CRISTIAN DEMURO Prince Orpen CH, 26.9. 336 hlasů
2. PETR FORET Dodybud CH, 13.9. 262 hlasů
3. FILIP MINAŘÍK Touch of Genius CH, 26.9. 56 hlasů
4. JIŘINA ANDRÉSOVÁ La Lagion KV, 14.6. 44 hlasů
5. BAYURZHAN MURZABAYEV Amga River MO, 18.7. 21 hlasů
 

Parádní vítězný výkon Cristiana Demura si můžete připomenout prostřednictvím videozáznamu pořízeného kanálem pražské Chuchle:

https://www.youtube.com/watch?v=FIIJw355j50