Poslední zářijová sobota bude ve znamení mimořádné dostihové události v pražské Chuchli. Pořadatelskou iniciativu převzala společnost Lyciano Group a hlavním partnerem dostihového dne je společnost LERAM. Dovolte nám hlavního sponzora poháru stručně představit.

Firma LERAM poskytuje nadstandardní služby v oblasti distribuce léčiv a medicínského sortimentu. Zprostředkovává a zajišťuje veškeré farmaceutické zboží, kompletní doprovodný servis, tj. poradenství, cenovou optimalizaci, cenovou nabídku, odbornou konzultaci a návrh odběrového projektu.

Společnost provozuje menší síť lékáren, díky které je schopna pokrýt okamžitou poptávku k plné spokojenosti zákazníků. Díky všem jmenovaným službám LERAM garantuje profesionalitu na nejvyšší úrovni, serióznost a důkazem kvality služeb bývá během každé spolupráce neustálá zpětná vazba od klienta a řešení jeho připomínek či postřehů.

Farmaceutická společnost LERAM si je vědoma neustálé potřeby spolupracovat s okolním světem i po jiných stránkách seberealizace, než je jen strohá obchodní činnost. Nárazově či dlouhodobě se snaží být partnerem institucí, projektů a akcí celospolečenského významu. Při výběru sponzorovaných akcí klade důraz především na mimořádný lidský, společenský, sportovní a všeobecné zdravotně prospěšný faktor projektů, které podporuje.

Novinky a přehled koní naší stáje můžete shlédnout na adrese http://www.leram.cz/staj/cz/.

 

            Každý člověk někdy zažije okamžik, kdy jej něco bezmezně nadchne, kdy se chce začít něčemu novému intenzivně věnovat a přinášet v daném oboru zájmu co největší hodnoty. Takový moment mne potkal v loňském roce při pořádání dostihového dne 76. LERAM Ceny zimního favorita v pražské Chuchli. V evidenci Jockey Clubu se s našimi černočervenými dresy stáje LERAM můžete setkat již šest let a nyní nastává doba opravdové dostihové seberealizace. Evropský pohár žokejů bude jedinečná událost, která nemá na našem území obdoby a pro nás se okamžitě stává obrovským závazkem do budoucna, se kterým se budeme prát až na hranici našich možností. Chtěl bych Vás srdečně pozvat na poslední zářijovou sobotu do Chuchle!

Milan Kříž, jednatel společnosti LERAM