Jak jsme nedávno informovali, oficiálním dopravcem na Evropský pohár žokejů se staly České dráhy. Chceme co nejvíce ulehčit automobilové situaci u závodiště a vlak je k tomu ideální prostředek. Věnujte prosím dobrou pozornost informacím, které pro vás máme přesně vyjednány.
Zvláštní vlaky ze stanice Praha – Smíchov do zastávky Praha – Velká Chuchle   

Odjezdy ze stanice Praha – Smíchov: 11:14, 11:44 a 12:14.

Vlaky jedou pouze v tomto krátkém úseku ze Smíchova. Doporučujeme využít zejména první dva spoje, pokud chcete stihnout co nejvíce i z úvodu programu v Chuchli! Jízdné zdarma.
Pravidelné vlaky Českých drah ze stanice Praha hlavní nádraží do zastávky Praha – Velká Chuchle, které budou dvojnásobně posíleny

Odjezdy ze stanice Praha hlavní nádraží: 10:47, 11:17, 11:47 a 12:17.

Pravidelné osobní vlaky Českých drah, jejichž soupravy budou dvojnásobně posíleny a v úseku Praha hlavní nádraží až Praha – Velká Chuchle jedou rovněž zdarma. Opět doporučujeme zejména brzké spoje kvůli stíhání programu na dostihovém závodišti.
Zvláštní vlaky ze stanice Praha – Velká Chuchle do stanice Praha – Smíchov

Odjezdy ze stanice Praha – Velká Chuchle: 17:06, 17:33, 18:03.

Vlaky jedou pouze v tomto krátkém úseku do Smíchova. Jízdné zdarma.
Pravidelné vlaky Českých drah ze zastávky Praha – Velká Chuchle do stanice Praha hlavní nádraží, které budou dvojnásobně posíleny

Odjezdy ze stanice Praha – Velká Chuchle: 17:22, 17:52, 18:22 a 18:52.

Pravidelné osobní vlaky Českých drah, jejichž soupravy budou dvojnásobně posíleny a v úseku Praha – Velká Chuchle až Praha hlavní nádraží jedou rovněž zdarma.

Využijte vlakovou dopravu na dostihový mítink. Děti budou mít příjemné zpestření a dopravní zatížení závodiště bude alespoň o něco menší.