Kompletní propozice pro LOKO TRANS Evropský pohár žokejů 2016 odtajněny, bude to prostě pecka!

Vše je připraveno. LOKO TRANS Evropský pohár žokejů zná svůj přesný program, podmínky pro jezdce, stáje a už jen intenzivně piluje program pro diváky. Pro všechny potřebné informace rozklikněte přiložený odkaz. Mítink se poběží o 3,97 milionu korun. Platí avizované schéma, že se bude jednat o 4 velké dostihy a 5 doplňujících. Ovšem i ty doplňující dostihy znamenají, že se do sedel koní posadí přední evropští žokejové, což je neuvěřitelná a neopakovatelná šance pro kvalitní prověření daných koní.

Pořadatelé tedy myslí i na malé chovatele a dávají jim šanci užít si mimořádný den se špičkovými žokeji. POZOR OVŠEM na to, že PRO VELKÉ DOSTIHY mítinku je letos možné podat PŘIHLÁŠKY JEN DO 21.7.! Dodatečné přihlášky do 18.8. jsou zpoplatněny podle informací v propozicích (odkaz). Brzy začneme odkrývat doprovodný program pro diváky v Chuchli a článkům věnujte pozornost, protože pro vás chystáme show, kterou Chuchle a potažmo Praha zatím opravdu neviděly.

Vážení nejen sportovní přátelé, všichni jste srdečně zváni v sobotu 24. září do pražské Chuchle, kde se od 12:00 uskuteční druhý ročník LOKO TRANS Evropského poháru žokejů 2016. Velice se těšíme na Vaši účast na mimořádné sportovní, kulturní a společenské akci! Pište s námi nové dějiny unikátního dostihového projektu i letos!

 

ODKAZ S PROPOZICEMI

http://jockeycup.cz/propozice/

nebo

http://dostihyjc.cz/propozice.php?id_den=5483

 

            LOKO TRANS je společností s dlouholetými zkušenostmi v oblasti obchodu a služeb železniční techniky a dopravy. Svým zákazníkům a obchodním partnerům nabízí široké portfolio služeb a činností počínajících nákupem, prodejem a pronájmem nákladních železničních vozů a lokomotiv, zajišťováním servisu a oprav kolejových vozidel včetně nákupu a prodeje náhradních dílů, až po poskytování železniční vnitrostátní i mezinárodní dopravy a spedice.

            LERAM je obchodní farmaceutická společnost, která poskytuje nadstandardní služby v oblasti distribuce léčiv a medicínského sortimentu. Svou podnikatelskou aktivitu věnuje s horlivou péčí do segmentu, který je pro naši společnost prakticky ten nejdůležitější, do zdraví lidské populace. V rámci špičkové obchodní činnosti firma zajistí veškerý farmaceutický sortiment a poskytne kompletní doprovodný servis, tj. poradenství, cenovou optimalizaci, cenovou nabídku, odbornou konzultaci a návrh odběrového projektu.