V rámci afterparty po celé nádherné sportovní události probíhala charitativní akce na podporu projektů organizace Dejme šanci dětem o.p.s. Organizace pomáhá dětem a mladým lidem z dětských domovů na jejich cestě k samostatnosti. Usnadňuje jim úspěšné začlenění do společnosti po opuštění dětského domova. Spoléhat se v této problematice na stát je bohužel poměrně naivní.

Hlavním cílem je učinit heslo „DEJME DĚTEM ŠANCI“ synonymem možnosti podpořit konkrétní dítě z dětského domova, které Vás něčím zaujme a to takovou formou, která je pro vás přijatelná jak z lidského hlediska, tak finančně. Projekty organizace jsou koncipovány tak, aby opravdu pomohly potřebným. Společnost nechce být závislá na grantech a její projekty uzpůsobovat a měnit podle aktuálních grantových výzev. Financování činnosti organizace je proto založeno zejména na podpoře z řad fyzických a právnických osob.

V rámci bohatého večerního programu bylo vybráno solidních 127 000 korun. Probíhaly zejména dražby předmětů, a to obrazu Barbory Špotákové s věnováním za 22 000 korun, fotbalového dresu Tomáše Rosického s podpisem za 35 000 korun, obrazů od Malýho Dejva za 30 000 a 40 000 korun. Obrovské díky patří všem, kteří přispěli, protože nyní šly jejich prostředky opravdu na konto potřebných pro dobrou věc.

Speciální poděkování dále patří Leoši Marešovi, který se brilantně staral o večerní zábavu v průběhu afterparty. Nejenom, že se mimořádně vydařila celá dostihová akce, ale také večerní program splnil nad očekávání svůj účel, dokonce významně pomáhal na potřebných místech, a to nás všechny nyní hřeje u srdce. Děkujeme!