Čekání je téměř u konce. Velkolepý a výjimečný dostihový mítink Evropský pohár žokejů startuje už zítra! Na startu se představí přední evropští žokejové minimálně z 11 zemí. Chybět nebudou ani skutečné legendy, jakou je například Gerald Mossé. Chuchle uvidí v jediný den žokeje, kteří ve své kariéře vyhráli dohromady kolem 13 000 dostihů!

Pro děti je připraven bohatý zábavní program. Dnem provedou dva „koňáci“ první kategorie, Leoš Mareš a Jakub Kohák. Součástí dostihového programu pro děti bude Pony liga. Památku na dostihový den pořídíte ve fotokoutku. Natáčet celé fantastické odpoledne budou Česká televize a přední světová dostihová stanice Equidia. Přímo k závodišti do zastávky Praha – Chuchle i z ní vyjedou vlaky zdarma Českých drah. A u dostihů nás musí zajímat také jedna důležitá přírodní podmínka, počasí

Počasí představuje klíčový prvek pro úspěšný dostihový mítink. Vnímají jej koně, žokejové a je také důležité pro komfort diváků. Vývoj předpovědí jsme zejména poslední týden bedlivě sledovali a přinášíme vám co nejaktuálnější předpověď. BUDE PĚKNĚ! Kolem počasí nikdy nelze nic garantovat s absolutní jistotou, ale v sobotu má být v odpoledních hodinách slunečno, přeháňky skoro vůbec nehrozí, maximálně ojediněle. Teplota vystoupá na nádherných 19°C. Vítr bude jen slabý severozápadní. Krásnější podzimní počasí si asi nelze ani představit. Případné ojedinělé ranní mlhy by se měly co nejdříve během dne rozptýlit.

Vážení přátelé dostihů, dámy a pánové, srdečně vás všechny zveme v co největším počtu do pražské Chuchle. V sobotu ve 12 hodin startuje mezinárodně nejprestižnější a nejzajímavější rovinový dostihový den v České republice. Pojďte s námi vytvořit nový divácký rekord pražského závodiště a strávit nádherný podzimní den na čerstvém vzduchu ve společnosti evropské žokejské špičky.