Máme pro vás další bombu, která se povedla organizátorům Evropského poháru žokejů v kombinaci s médii. ABSOLUTNĚ POPRVÉ se V ČESKU objeví významná světová dostihová televize EQUIDIA a natočí si materiály a záznamy pro pořad o Evropském poháru žokejů 2016 v Praze. Je to důkaz, že začínáme být v prestižním dostihovém světě nejen Francie čím dál více vidět. Lví podíl na této senzaci mají zástupce závodiště v Chuchli Petr Drahoš a výborný český reprezentant se svými koňmi na francouzském turfu Václav Luka. Velké poděkování patří rovněž České televizi, která odvysílá z Chuchle 170 minut dlouhý přímý přenos, a tím mohla nabídnout francouzské EQUIDII ideální podmínky pro natáčení.

equidia

Televize EQUIDIA je přední světová dostihová televize, která vysílá již od roku 1996. Který dostih se kdy objevil ve vysílání televize, jedině ten opravdu něco znamenal. Není proto náhodou, že až na unikátní projekt pod jménem Evropský pohár žokejů se vůbec poprvé EQUIDIA do České republiky podívá. Televize se věnuje kromě vysílání dostihů z celého světa různým aktualitám, novinkám, reportážím, portrétům významných dostihových osobností apod. V roce 2011 došlo u EQUIDIE k úpravě do dvou sekcí EQUIDIA Life (věnované dostihovému životnímu stylu) a EQUIDIA Live (přímé přenosy významných dostihů).

Obrovským bonusem a dárkem od pořadatelů stájím a trenérům je tedy možnost zviditelnit svého koně i za hranicemi, zejména ve Francii.

Děkujeme ještě jednou Petru Drahošovi a Václavu Lukovi, že se o tento historický mediální úspěch českých dostihů výrazně zasloužili. Proto vážení přátelé, pojďte v sobotu 24.9. všichni do Chuchle! Tahle akce bude mít opravdu evropský nádech! Těšte se také na další informační servis kolem Evropského poháru žokejů 2016. Dozvíte se jízdní řády vlaků zdarma ze Smíchova do Chuchle a představíme vám moderátorskou dvojici akce, oba jsou momentálně nejoblíbenějšími moderátory a baviči v naší zemi a oba účinkují v ranní show Evropy 2. A o nich už příště.