Nejlepšími průvodci na slovo vzaté budou během nadcházejícího dostihového mítinku populární baviči Leoš Mareš a Jakub Kohák! Jejich úlohy budou podobné jako loni. Budou celkovými uvaděči informací, baviči a výjimečnými tvářemi akce. Leoše loňský ročník Evropského poháru žokejů moc bavil, a proto neváhal přijmout nabídku na účinkování i letos. V Jakubovi vidíme exkluzivní novinku pro druhý ročník, nahradí tak Patrika Hezuckého.

Leoš Mareš dlouhodobě uvádí Ranní show Evropy 2. Moderoval také zábavnou show Talentmania, pěveckou soutěž Česko Slovenská Superstar, třetí řadu Česko hledá Superstar a spoustu dalších pořadů, událostí a galavečerů. V roce 2015 vedl svou vlastní talk show a zúčastnil se s Katarínou Štumpfovou soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí. A to byla poměrně velká událost, jak asi drtivá většina z nás naživo viděla.

 Jakub Kohák je velmi známý filmový a reklamní režisér a herec. Režíroval televizní reklamy pro spoustu předních společností a značek. Hrál například ve filmech Čert ví proč, U mě dobrý, Hlídač č. 47, Eurotrip, Na cestě, Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka nebo ve filmu Vejška. Režíroval a hrál ve skečovém seriálu České televize Pečený sněhulák. Každý všední den účinkuje v Ranní show Evropy 2, kde hájí práva posluchačů jako „Bombucman“.

Pokud budete mít možnost, přijďte do Chuchle 24. září už před dvanáctou, ať můžete z tribuny přivítat všechny žokeje při jejich oficiálním představení. Všichni návštěvníci dostanou u vstupu průvodce akce. Brzy přineseme rovněž detailní informace o organizaci dopravy na závodiště, aby nenastaly komplikace s parkováním. Ze Smíchova totiž vyjedou od Českých drah vlaky zdarma.

Proto vážení nejen sportovní přátelé, všichni jste srdečně zváni v sobotu 24. září do pražské Chuchle, kde se od 12:00 (představení žokejů již v 11:45!) uskuteční druhý ročník LOKO TRANS Evropského poháru žokejů 2016. Velice se těšíme na Vaši účast na mimořádné sportovní, kulturní a společenské akci! Pište s námi nové dějiny unikátního dostihového projektu i letos!