Zájem o Evropský pohár žokejů je mimořádný ze stran médií, diváků, stájí, žokejů, ale také partnerů, kteří chtějí být vidět na jedinečné sportovní události zářijového kalendáře. Všem Vám chceme opravdu ze srdce poděkovat, protože se podílíte na skutečnosti, že můžeme danou dostihovou událost vyladit k dokonalosti. Vzájemná spolupráce se může stát lukrativním příslibem i do budoucna pořádání podobných dostihových mítinků. V rámci hierarchie partnerů jsme rozlišili tři kategorie generálních partnerů, zlatých partnerů a stříbrných partnerů. Nezáleží na tom, do které skupiny spadáte, my si Vás vážíme všech opravdu moc, dáváte nám i celé veřejnosti najevo, že máte zájem být součástí Evropského poháru žokejů a že jej organizátoři chystají precizně, že jim věříte. Děkujeme moc.

Generální partneři

        

Generálními partnery pro Evropský pohár žokejů 2016 jsou společnosti LOKO TRANS, LOKO TRANS Slovakia a LERAM. LOKO TRANS jsou společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti obchodu a služeb železniční techniky a dopravy. Svým zákazníkům a obchodním partnerům nabízí široké portfolio služeb a činností počínajících nákupem, prodejem a pronájmem nákladních železničních vozů a lokomotiv, zajišťováním servisu a oprav kolejových vozidel včetně nákupu a prodeje náhradních dílů, až po poskytování železniční vnitrostátní i mezinárodní dopravy a spedice. Společnost LERAM poskytuje nadstandardní služby v oblasti distribuce léčiv a medicínského sortimentu. V rámci špičkové obchodní činnosti zajišťuje veškerý farmaceutický sortiment a poskytuje kompletní doprovodný servis, tj. poradenství, cenovou optimalizaci, cenovou nabídku, odbornou konzultaci a návrh odběrového projektu.

Golden partneři

 
 

Zlatých partnerů máme momentálně sedm a jsou to následující společnosti. ZETE INDUSTRY personálně nabízí svářeče, potrubáře, zámečníky, montéry ocelových konstrukcí, instalatéry a topenáře na kratší i delší pracovní nasazení. Genisoft je česká společnost, která působí na trhu informačních technologií od roku 2010 a specializuje se zejména na oblast IT bezpečnosti. Společnost Trade FIDES působí na trhu už od roku 1995 a patří k nejvýznamnějším dodavatelům komplexních bezpečnostních technologií a služeb pro ochranu osob a majetku v České republice.

TME Solutions se specializuje na využití informačních technologií v oblasti marketingu a úspěšně působí především v sektoru zdravotnictví. BAK stavební společnost se trvale řadí mezi největší stavební firmy v České republice. Zaměřuje se na komplexní realizace průmyslových a logistických hal, obchodních a administrativních center, bytových a hotelových projektů, staveb občanské vybavenosti, vodohospodářských a ekologických staveb a provádí rekonstrukce budov a památkových objektů. BH TRANS je spediční firma zabývající se převážně kamionovou dopravou po Evropě. Společnost PEMAT Trading vznikla v roce 2005 a oba její zakladatelé vyšli z mnohaletých zkušeností v oblasti strojního obrábění a navazujících činností.

Silver partneři

 
 

Mimo zlatých partnerů registrujeme ještě minimálně osmnáct stříbrných partnerů, které rovněž rádi představíme veřejnosti. Stačí se na nás obrátit a my budeme dané náměty publikovat na webových stránkách a hlavně sociálních sítích, kde to v dnešní době žije a kde je centrum marketingového dění.  Všem ještě jednou děkujeme za podporu a těšíme se na vyvrcholení naší spolupráce v sobotu 24. září od 12 hodin v pražské Chuchli.