Závodiště v pražské Chuchli s láskou myslí na nejmenší návštěvníky areálu, přece jenom rozzářené oči dětí přináší ten nejvěrnější a nezaujatý důkaz o tom, že se daná akce podařila. Evropský pohár žokejů je tak prestižní a ambiciózní podnik, že se do této tématiky zábavy pro celé rodiny pustili kromě správců areálu samotní organizátoři mítinku. Na děti se těšíme, děti přiveďte, děti zažijí spoustu netušených zážitků, o kterých budou ještě týden s úsměvem povídat. Vstup na závodiště je pro ně samozřejmě zdarma. Na dětské radosti se nesluší vydělávat. Máme pro Vás přehled největších atrakcí, které jsou na sobotu nachystány!

 Venkovní herna

Kromě pískoviště, houpaček a zcela nových herních prvků a řady dalších atrakcí pro děti jsou zde samozřejmě i lavičky pro rodiče. V průběhu dostihového dne si tak můžete odskočit za hrou i odpočinkem do této sekce areálu.

Jupík, Vilík a Bajaja

Děti se mohou zabavit již tradičními svezeními na populárních ponících Jupíkovi, Vilíkovi a Bajajovi. Jízdy na ponících jsou zdarma, resp. za dobrovolné jízdné, nebo mohou děti přinést poníkům něco dobrého „na zub“ (mrkev, jablíčko, apod.).

Dětský koutek Hříbátka

Další oblíbenou atrakcí pro nejmenší je dětský koutek „Hříbátka“, který je situován do přízemí sázkové haly, tudíž je krytý a je v provozu o každém dostihovém dni. Pro své malé hosty kromě míčkového bazénu, skládacího hradu, či skluzavky mají „Hříbátka“ připravena i speciální komponované pořady a soutěže o ceny. Rodiče mohou využít občerstvení v přilehlé kavárně. V dětském koutku bude zajištěno bezplatné hlídání a návštěva koutku je rovněž zdarma.

Skákací hrady, trampolíny

Pohyb je důležitý, proto se mohou děti bezplatně vyřádit také na skákacích hradech a trampolínách.

Trenažér formule 1

Pro starší děti, nebo i tatínky a další zájemce bude v areálu instalován trenažér formule jedna, na kterém můžete okusit opravdový svět rychlosti.

Dostih poníků, uvidíme budoucí hvězdy?

Nejenom evropská špička žokejů seniorů si to rozdá na chuchelském závodišti v opravdových dostizích. Pro mladší šampiony bude přichystán dostih s poníky, takže všichni nadšení diváci musí vytvořit pro tento závod patřičnou atmosféru a kulisu!

Air hockey

Na skok od dostihových plání závodišť na populární „ledové“ kluziště, kde si to proti sobě rozdají dva soupeři ve snaze dopravit pomocí odrazů o stěny puk do protivníkovy brány!

Smilebox

Sýýýýr! Populární fotokoutek, kde si můžete pořídit vtipné snímky i s rekvizitami, dané obrázky hned vytisknout a odnést.

Malá ZOO

V areálu závodiště bude zřízena menší ZOO, ve které můžete obdivovat krásu vybraných druhů zvířectva.

Kouzelnický workshop

Pozvání přijalo několik zástupců magie, čár a kouzel, kteří nám zasvěceně ukážou svoje umění. Snad se nám podaří odhalit tajemství jejich nadlidských schopností!

 

Všechny atrakce jsou zdarma, vstup dětí do 15 let zdarma. Přijďte s celou rodinkou obdivovat krásu rychlých koní, nudit se nebudete ani chvilku, dostihový den intenzivně organizujeme již půl roku, a na rodiny s dětmi cílíme naši snahu nejvíce!