Mimořádná dostihová akce celoevropského významu se do pražské Chuchle vrátí! Organizátoři bilancovali úvodní ročník Evropského poháru žokejů a výsledkem je slibované navázání na nově vzniklou sportovní jedinečnost v naší zemi. A pokračování dostihového mýtinku, který sklidil mimořádné uznání, nebude jen tak ledajaké. Víceméně všechno, co tento unikátní dostihový den nabízel, bude ještě povýšeno a vylepšeno.

Evropský pohár žokejů se konal netradičně v sobotu, to však z velmi dobrého a opodstatněného důvodu, aby se do Prahy mohlo sjet co nejvíce špičkových žokejů, kteří měli pro napínavé klání v itineráři volno právě spíše v sobotu. S podobnou situací se počítá i letos, proto vážené dámy, vážení pánové, poznačte si v letošním diáři termín konání druhého ročníku tentokrát LOKO TRANS Evropského poháru žokejů 2016 na sobotu 24. září od 12:00 v pražské Chuchli!

Program dostihového dne bude citelně bohatší, než tomu bylo v loňském úvodním ročníku. Pokud jste mohli v Chuchli vidět během odpoledne pět napínavých dostihů, tak nyní už jich bude devět! Celková dotace dne také mírně povýší na rovné 4 miliony korun! Hlavní dostih dne se poběží o 1 600 000 korun, následovat bude trojice dostihů s jednotnou dotací 550 000 korun a program ještě doplní rovnou pětice menších dostihů po 150 000 korunách. Startovní listina se podobně jako loni bude tvořit v průběhu první poloviny roku, ale zaručujeme Vám, že se snažíme do Prahy opět přilákat co nejvýznamnější dostihová jména žokejů i koní, a bude se tak rozhodně na co dívat. Zúčastněné žokeje první ročník neskutečně bavil a rozdávali úsměvy a pochvaly na všechny strany.

Během úvodního ročníku Evropského poháru žokejů si našlo cestu do areálu pražského závodiště na 6 000 diváků. Takového neobvyklého zájmu si velmi ceníme, proto již nyní pečlivě připravujeme doprovodný program a zázemí pro celou rodinu tak, aby i v tomto ohledu druhý ročník překonal ten úvodní. Atrakcí pro děti i rodiče bude nepočítaně. Osvědčení moderátoři v čele s čím dál oblíbenějším Leošem Marešem dorazí samozřejmě i letos. Jedna věc se ovšem pro diváky měnit nebude, a to je cena vstupného. Dospělý návštěvník zaplatí za shlédnutí celoevropské dostihové akce i tentokrát 200 korun, děti jdou na koníčky samozřejmě zdarma, na jejich radosti nelze v dobré společnosti vydělávat.

Média samozřejmě registrují Evropský pohár žokejů jako mimořádnou sportovní událost a Česká televize bude reagovat na druhý ročník mýtinku ještě výrazně prodlouženým přímým přenosem, který tentokrát zabere ve vysílacím čase nejsledovanějšího sportovního kanálu v naší zemi ČT Sport rovnou 170 minut! O akci bude předem informovat větší množství periodik a tisku, rozhlasových i televizních stanic. Nic neponecháváme náhodě, takhle akce bude opravdu velká!

Proto vážení nejen sportovní přátelé, všichni jste srdečně zváni v sobotu 24. září do pražské Chuchle, kde se od 12:00 uskuteční druhý ročník LOKO TRANS Evropského poháru žokejů 2016. Velice se těšíme na Vaši účast na mimořádné sportovní, kulturní a společenské akci! Pište s námi nové dějiny unikátního dostihového projektu i letos!

 

             LOKO TRANS je společností s dlouholetými zkušenostmi v oblasti obchodu a služeb železniční techniky a dopravy. Svým zákazníkům a obchodním partnerům nabízí široké portfolium služeb a činností počínajících nákupem, prodejem a pronájmem nákladních železničních vozů a lokomotiv, zajišťováním servisu a oprav kolejových vozidel včetně nákupu a prodeje náhradních dílů, až po poskytování železniční vnitrostátní i mezinárodní dopravy a spedice.

 

            LERAM je obchodní farmaceutická společnost, která poskytuje nadstandardní služby v oblasti distribuce léčiv a medicínského sortimentu. Svou podnikatelskou aktivitu věnuje s horlivou péčí do segmentu, který je pro naši společnost prakticky ten nejdůležitější, do zdraví lidské populace. V rámci špičkové obchodní činnosti firma zajistí veškerý farmaceutický sortiment a poskytne kompletní doprovodný servis, tj. poradenství, cenovou optimalizaci, cenovou nabídku, odbornou konzultaci a návrh odběrového projektu.