Organizátoři Evropského poháru žokejů vybrali pro uvádění sobotního zábavného programu v areálu největší české mistry svého moderátorského umění. O diváky a VIP hosty se postarají Leoš Mareš a Patrik Hezucký. Pokud nejste posluchači stanice Evropy 2, přinášíme pro Vás několik informací o obou bavičích a interpretaci jejich povídání o Evropském poháru žokejů v éteru. Leoš nám také něco řekl přímo k diváků a akci samotné.

Leoš Mareš dlouhodobě uvádí Ranní show Evropy 2. Moderoval také zábavnou show Talentmania, pěveckou soutěž Česko Slovenská Superstar, třetí řadu Česko hledá Superstar, soutěž Big Brother, slavnostní vyhlášení ankety Český slavík atd. Natočil také čtyři alba, na kterých se nacházejí mimo jiné i duety s Martinou Balogovou či Terezou Kerndlovou. Patrik Hezucký je přední český moderátor. Od roku 1997 moderuje na rádiu Evropa 2 spolu s Leošem Marešem rozhlasový pořad Ranní show. Na TV Nova moderoval pořad Tenkrát na východě o socialistickém Československu. Nedávno uváděl na TV Barrandov nový pořad pod názvem Nikdo není perfektní.

Leoš se vrhl do seznamování veřejnosti s naší dostihovou edicí po hlavě a denně věnuje několik minut éteru Evropy 2 této jedinečné události. Přinášíme úryvky Leošova proslovu o Evropském poháru žokejů.

„Hlavně nezapomeňte, že se tato velkolepá akce s nejlepšími jezdci i koni Evropy uskuteční netradičně v sobotu místo neděle,” upozorňoval Leoš na nezvyklou záměnu víkendových dní v pořádání akce.

„V tenisové terminologii by se dalo říci, že se jedná o turnaj Masters. Nejlepší dostihy jsou všude po Evropě. Ale teď, ke konci sezóny, se výběr nejlepších koní a jezdců Evropy sjede poprvé v historii sem do Prahy. Nikdy to tady nebylo,” naznačoval Leoš mimořádný význam akce.

„Takže tento víkend, přijďte všichni s paní, nebo s pánem, s rodinou nebo bez a my se na Vás budeme všichni těšit,” uzavřel populární bavič pozvánku.

Hvězda showbyznysu nám dokonce osobně vytvořila pozvánku a přidala vlastní názor na dostihový mítink.

„Vážení přátelé, tohle je opravdu pecka. Nečekal jsem, že se v Česku někdo pustí do tak suprového dostihového dne, kde se sjedou jezdci i koně z celé Evropy. Moderoval jsem v Chuchli už několik takových akcí, ale tahle má jednoznačně největší ambice.”

„Doufám, že vyjde počasí a Chuchle se narve k prasknutí, protože kdy jindy už bude na naší půdě někdo pořádat takovou akci? Tento tým organizátorů si navíc troufá opakovat tuto dostihovou parádu každý rok. Doufám, že budu moci spolupracovat i v dalších letech. Pojďte na dostihy!”

„Když už mám možnost být součástí, tak jsem se trochu zajímal i o dění kolem organizace a přípravy dostihového dne. Docela jsem koukal na ten výčet atrakcí, které budou nachystány v Chuchli pro rodiny s dětmi. To snad ani nejde všechno stihnout navštívit. Nejradši bych utekl od mikrofonu a šel si ty vychytávky taky vyzkoušet. Moc se na Vás těším, lidičky.”

Těšíme se na Vás! Vstupné vzhledem k významnosti akce lidových 200 korun, děti do 15 let jdou zdarma! Pojďte s námi vytvořit nějaký pořádný divácký rekord a dostat povědomí o krásném sportu nejenom do české společnosti.