Nedávno jsme uveřejnili článek o partnerech LOKO TRANS Evropského poháru žokejů 2016. Celkem tři generální partnery a sedm zlatých doplňuje v současné době dokonce 23 stříbrných partnerů. Zájem je tak velký, že jsme se rozhodli daným společnostem poděkovat další dvojicí článků, ve kterých dané subjekty představíme veřejnosti. Nebráníme se tomu, aby se jejich seznam nadále rozšiřoval. Ukažte se na prestižní akci veřejnosti!

Společnost MYŠKA STAVBY provádí veškeré stavební práce. Úspěšná firma je dodavatelem jak staveb „na klíč“, tak i jednotlivých stavebních prací dle přání zákazníka. STAVBY, INŽENÝRSKÁ ČINNOST pana Ing. Schmiedla provádí inženýrskou činnost ve stavebnictví doslova od A do Z. Služby přizpůsobí zákazníkům na míru. Moderní strojírenská a designová firma T-DESIGN se zaměřuje na zakázkovou výrobu produktů z polyuretanových, epoxidových, plastových a dřevěných materiálů a díky dlouholetým zkušenostem, modernímu strojnímu vybavení a vysoké kvalifikaci pracovníků je spolehlivým partnerem firem z celé Evropy.

LYCIANO GROUP poskytuje služby nejenom z oblasti reklamy i marketingu. Jedná se o velmi flexibilní reklamní agenturu, která vypracuje precizní individuální kampaň pro každého zákazníka. LA CONEX zajistí efektivní a ekonomické skladování zboží v příhodné lokalitě pro zákazníka. Vyniká také v zajištění kompletních logistických služeb od skladování přes kompletaci objednávek až po zabalení a doručení zákazníkovi. PROVYS CZ je výrobce přípravků, jednoúčelových strojů, zkušebních zařízení, montážních a technologických linek pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

Firma BALTRO se specializuje na dodávky a aplikace fluorplastových materiálů (teplem smrštitelné rukávce, fólie, strojně obráběné dílce, speciální povrchové úpravy) na součásti technologických a výrobních celků. DIKRT jsou specialisté na výstelkování nádob fluoroplasty (teflon). Díky svým unikátním vlastnostem nachází teflonové povlaky široké uplatnění například v chemickém, farmaceutickém nebo potravinářském průmyslu. Webhosting je nosným produktem obecně poskytovaných hostingových služeb na serveru PIPNI.CZ. Pojem „webhosting“ v pojetí společnosti zahrnuje čtyři základní webhostingové služby: registraci domény druhého řádu, webový prostor, databázi a E-mail.

Společnost RELLCON provádí realizaci kompletních staveb na klíč. Jedná se o kvalitní stavební firmu se širokým portfoliem služeb. JOB FACTORY je profesionální pracovní agentura, která umožňuje zprostředkování zaměstnání jednak uchazečům v daných oborech a jednak firmám, které akutně potřebují v dané situaci kvalifikované pracovníky. Firma ASTON poskytuje kvalitní služby v oblasti ekologie, jakými jsou například odstraňování tekutých odpadů, jejich chemický rozbor, sběr a výkup odpadů, jejich evidence a recyklace či rekultivace.

Děkujeme, že jste součástí velké dostihové akce, kterou bude hostit naše hlavní město a ve které se představí přední evropští žokejové v sedlech nadějných i prověřených koní. Mimořádný dostihový den vypukne v sobotu 24. září od 12 hodin v pražské Chuchli.