Je nám velkou ctí, že se podařilo pro letošní ročník Evropského poháru žokejů navázat spolupráci s mnoha partnery. Velmi důležití jsou partneři mediální. Kromě České televize, která bude z mítinku vysílat přímý přenos dlouhý 170 minut, vám chceme dnes představit další dva významné partnery na poli sdělovacích prostředků a médií. Jsou to specializovaný portál i časopis Jezdectví a obecný velmi populární sportovní portál iSport.cz.

Jezdectví je časopis i stejnojmenný webový portál jezdců, chovatelů a milovníků koní. Ve své elektronické podobě nabízí široké spektrum informací o vztahu ke krásným koním ve všech podobách. Hlavními tématy, která jsou rozebírána, jsou sportovní stránka jezdectví, dostihy, western, chov koní, různé zajímavosti ze světa jezdectví, volnočasové aktivity s koňmi a připojen je i skromný e-shop. V podobě časopisu se jedná o nádherný měsíčník naplněný všemi možnými informacemi ze světa vztahu člověka ke koním. K předplatnému je nabízeno opravdu velké množství dárků a výhod.

iSport.cz je velmi oblíbený webový portál zabývající se veškerým děním ve světě sportu. Přináší novinky, výsledky, informace, rozhovory, zajímavosti, příběhy, kauzy a další bloky témat. Kromě tradičních velmi oblíbených sportů, jakými jsou fotbal, hokej, tenis, atletika, basketbal a další, nabízí portál iSport.cz také speciální sekci pojmenovanou Dostihový klub. Tam se nachází i určitý malý prostor pro krásný dostihový sport. Takže i v Dostihovém klubu na portálu iSport.cz lze najít zajímavé aktuality a články věnující se koním a dostihům.

Za podporu jedinečného projektu Evropského poháru žokejů 2016 moc děkujeme!